Algelsin

Algelsin, iOS akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız kaliteli bir alışveriş uygulamasıdır.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.67 MB
  • Sürüm 1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ALGELSIN TOPTAN PERAKENDE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
Algelsin indir; Alışveriş dünyasına bambaşka bir boyut kazandıran Algelsin mobil uygulamasını iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Alışveriş dünyasına bambaşka bir boyut kazandıran Algelsin mobil uygulamasını iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Akıllı cihazların gelişmesi yaşamımıza dair bir çok konuyu sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde akıllı cep telefonlarımızdan halletmemize imkan tanıyor. Algelsin mobil uygulaması da bu mantık üzerine kurulan kaliteli bir alışveriş uygulamasıdır. Binlerce ürünü kolaylıkla satın alarak anında kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü kategoriden seçin, satın alma işleminizi yapın ve ürününüzü kuryelerin kapınıza getirmesini bekleyin. Kuryeye verilen ürünleri harita üzerinden takip ederek ürününüzün nerede olduğunu an be an takip edin.

Böylelikle ne zaman teslim alacağınızı öğrenebilir ve ona göre kendinizi ayarlayabilirsiniz. Kozmetil, yiyecek, erkek ya da kadın kıyfaeti, çocuk kıyafeti vb. ürünlerin her birini Algelsin mobil uygulaması üzerinden sipariş edebilirsiniz. Tek bir uygulama ile ihtiyacınız olan her ürünü kolaylıkla anında bulun. Algelsin'de günün her anında ihtiyacınız olabilecek ürünler bulabileceksiniz. Uygulamanın hakimiyeti oldukça geniş olup her alanda ihtiyacınız olan ürünü bulmanıza imkan sağlıyor. Alışveriş yapmanızın yanı sıra evinizde yaptıracağınız tadilat işleri içinde usta bulabilirsiniz. Montaj gerektiren ürünlerde uygulamanın Ustam Gelsin seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Uygulama ile anlaşmalı olarak çalışan ustalar istediğiniz saatte ürünü kapına kadar getirecek, montajı yapacak ve tadılat işlerinizi kolaylıkla halletmenize imkan sağlayacak. Bu arada ustaların ne zaman montaj için geleceğini yine siz belirliyorsunuz.

Her şey sizin planlamanız doğrultusunda gelişecektir. Sizin istemediğiniz hiç bir işlem yapılmaz. Günün her saatini değerlendirerek hangi saat aralığında usta ile olan işlerinizi halletmek isterseniz bunu yine siz ayarlayacaksınız. Bu arada ekranın sağ üst köşesindeki kampanyalar butonunu sık sık kontrol ederseniz size özel hazırlanan kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Yeni eklenen kampanyalar ile siparişin bir kısmını bedavaya getirebilir, bedava ürünler kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bir kampanya kodunuz varsa yine burada girebilrsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerin ücretini kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Son derece güvenlik sistemi üzeirne kurulan Algelsin mobil uygulaması sayesinde dileidğiniz tüm ürünleri kolaylıkla satın alarak ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bir kaç dokunuş harekti sayesinde tüm kategorileri inceleyebilir, istediğiniz ürünleri sepeti ekleyebilir ve güvenli bir sistem üzerinden satın alabilirsiniz. Tüm ödeme sisteminin alt yapısı Türkiye'nin lider ödeme kuruluşlarından biri olan Payu alt yapısı ile Türkiye'deki tüm bankalar ile anlaşmalı olarak sağlanıyor.

Dilerseniz kredi kartlarını sonraki alışverişlerin için kaydederek siparişlerini çok hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Eğer bunu tercih etmezseniz bilgilerinizi her seferinde girmeyi de tercih edebilirsiniz. Tüm alışverişlerin özel olarak paketlenip kapına öyle gelir. Satın aldığınız ürünlerin mahremiyet durumu hassas ise özel paketlenme sistemi ile paketlenir. Akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Algelsin mobil uygulaması sayesinde anında tüm alışveriş planlarınızı yapabilir ve satın alarak keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Algelsin indir